Glucosamine Plus (60 caps)

Модель:
000004559
Артикул:
05464-01
Виробник:
OLIMP
330грн.
Країна виробника
Польша
Фасування
60 caps
Всі характеристики
Olimp Glucosamine Plus сприятиме відновленню пошкоджених структур хрящів та збільшенню кількості синовіальної рідини, що зменшить тертя між частинами опорно-рухового апарату та попередить стирання суглобів. Особливо важливо надходження достатньої кількості даних речовин атлетам у віці, оскільки чим старша людина, тим менша кількість хондроїтину та глюкозаміну виробляється в організмі, що призводить до розвитку руйнівних процесів та больових реакцій.

Глюкозамін та хондроїтин із добавки Glucosamine Plus – це основні будівельні елементи хряща та зв'язкового апарату. Вони є складовими клітинних мембран і білків, при цьому вони зв'язують клітини одна з одною, роблячи тканини більш стійкими до розтягування та міцнішими.

Хондроїтин та глюкозамін допомагають хрящовій тканині краще всмоктувати рідину, що дуже важливо, оскільки з рідиною у тканини потрапляють поживні речовини, що сприяє розм'якшенню хрящової тканини. Крім того, вони попереджають передчасне руйнування старого хряща та беруть участь в утворенні нової здорової хрящової тканини.

Глюкозамін бере участь також у засвоєнні сірки, при цьому він необхідний для утворення колагену та вироблення хондроїтинсульфату. Крім того, він має деяку антиоксидантну дію і знімає больові відчуття, припухлості та підвищену чутливість, т.к. відновлює зруйновані та затверділі суглоби та розм'якшує хрящову тканину.

Розмір порції 3 капсули

Глюкозамін сульфат 2KCl - 2000 мг

з яких глюкозаміну сульфату - 1500 мг

Хондроїтин сульфат - 300 мг

Вітамін С – 18 мг

Інгредієнти: 67,7% глюкозамін сульфат 2KCl (з ракоподібних), 10,2% хондроїтин сульфат, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, агент, що запобігає злипанню - магнію стеарат, 0,6% L-аскорбінова кислота - віт. C, капсула (желатин, фарбник: E 171).

Рекомендації щодо застосування:

Приймати по 1 капсулі 3 рази на день з їжею. При необхідності курс можна повторювати до 3-х разів, не роблячи перерву.

Країна виробника
Польша

Загальні

Фасування
60 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Gold DHA (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
338грн.
Gold Glucosamine 1000 (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
335грн.
Gold Krill (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
485грн.