Gold Krill (30 caps)

Модель:
000000297
Артикул:
01610-01
Виробник:
OLIMP
485грн.
Країна виробника
Польша
Фасування
30 caps
Всі характеристики
Здоров'я серця ERA OWA

КРІЛЯ Gold ™ є харчовою добавкою, що містить повноцінний криль, який поєднує в собі три інноваційні матеріали: жирні кислоти омега-3 сполуки в унікальному фосфоліпіді, фосфоліпіди та астаксантин - антиоксидант.

Криль нафти є справжньою інновацією в останні роки в області серця. Відкриття чудових властивостей стало результатом напруженої роботи команди вчених з різних галузей науки та медицини. Численні наукові дослідження підтверджують, що він має сильну і всеосяжних заходів для підтримки роботи серця та системи кровообігу.

Жирні кислоти омега-3 відноситься до групи поліненасичених жирних кислот. Вони називаються незамінними жирними кислотами (НЖК), тому що вони повинні бути представлені в раціоні є суттєвим. Результати численних клінічних досліджень показали, що прийом Омега-3 жирні кислоти благотворно впливає на вміст нормального функціонування організму. Оскільки важко забезпечити їх необхідною кількістю їжі, будь ласка, зверніться до відповідних формулювань. Постачання цих компонентів в раціоні часто не вистачає, то найкращим рішенням буде доповнювати підходящими препарати, такі як золото Кріль ™.

Омега-3 (DHA / EPA), що містяться в цьому препараті КРІЛЯ ™ Gold позитивний вплив на:

- СЕРЦЕ

Жирні кислоти омега-3 (DHA) благотворно впливають на серцево-судинну систему, сприяючи нормальному функціонуванню серця, таких як шляхом підтримки кров'яного тиску. EPA контролює з нормальним рівнем тригліцеридів у крові. DHA використовується для підтримання нормального серцевого ритму.

- Нервова система

Омега-3 жирні кислоти є найважливішими компонентами високого рівня мозку та нервової тканини. Особливо DHA (dokozaheksanenowy) має важливе значення для розвитку мозку у плода та грудному вигодовуванні немовлят (і себе належне функціонування). Добавки з омега-3 рекомендується під час вагітності та лактації.

- Очі

DHA (докозагексаєнова кислота) є основним компонентом ліпідної сітківки. Вона відіграє у розвитку очей в дітей віком до 12-месячного віку.


Харчова добавка Криль Gold міститься в капсулах розроблених інноваційних технологій Caps ™ Рідке технології Flow. Це найбільш передові технології, щоб гарантувати гладкі аж швидке поглинання та високу біодоступність активних інгредієнтів.

Тверді желатинові капсули із запатентованою системою блокування запобігає окисленню активних інгредієнтів, зберігаючи цінні властивості та захищає від запаху. Це рішення є значним проривом у справі захисту активної речовини, що міститься в капсулах.

Традиційні м'які капсули, що використовуються на ринку сьогодні, утворені дифузією канали, через які компоненти можуть дифундувати до поверхні, де вони окислюються, створюючи характерний запах. Потік Caps ™ технологія практично унеможливлює 100% від несприятливих подій.

Потік Caps™ капсули мають ще одну важливу перевагу – невеликий та обтічний дизайн. Це робить їх дуже легко проковтнути.

Харчування по 1 капсулі
антарктичного криля (Euphausia Суперба) 500 мг
у тому числі:

Фосфоліпіди 215 мг
Омега-3 жирні кислоти 120 мг
Ейкозапентаєнова кислота (EPA) 70 мг
Dokozahekstaenowy кислоти (DHA) 32,5 мг
Інші
Астаксантин 50 мг

Склад: ліпідного екстракту з антарктичного криля Euphausia Суперба, капсула (желатин - складова частина конверту)

Препарат призначений: для людей, які піклуються про належне функціонування серця, системи кровообігу та відповідний рівень холестерину, дієта з низьким вмістом рибами морськими, наражаються на проблеми. системи.

Протипоказання: Не використовувати у випадку пацієнтів з коагулопатією, антикоагулянтом ліків, або підвищеною чутливістю до одного з компонентів.

Добова доза, що рекомендується: по 1 капсулі на день або в іншому випадку після консультації з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову порцію споживання протягом дня.
Харчові добавки не повинні використовуватися як заміна збалансованого харчування.
Рекомендується для збалансованого харчування та здорового способу життя.

Країна виробника
Польша

Загальні

Фасування
30 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Gold Lecytyna (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
241грн.
Gold Omega 3 65% (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
312грн.
Gold Omega 3 65% D3+K2 (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
344грн.