Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

1. Як наш сайт збирає інформацію

1.1.Сбор конфіденційної інформації відбувається автоматично при відвідуванні нашого сайту і використанні послуг сайту, а також при заповненні Користувачем пропонованих форм.

1.2.  «Кукі», невеликий текстовий файл на жорсткому диску, може містити інформацію, яка дозволяє нашому сайту відстежувати шлях Користувача по сайту і визначити, чи відвідував Користувач наш сайт раніше.  Однак, поки відвідувачі зареєструється, «Кукі» не міститимуть ніякої ідентифікованої інформації.  «Кукі» не можуть бути використані як зчитувачі інформації з жорсткого диска, а також отримувати інформацію з будь-яких інших «Кукі», створених іншими сайтами.

1.3.  Користувач може відмовитися від «Кукі» дотримуючись процедури, виходячи з особливостей веб-браузера.

1.4.  Наш сайт може збирати інформацію про навігації користувачів на сайті з метою виявлення інтересів і вдосконалення сервісів сайту.

1.5.  Наш сайт може збирати і зберігати таку інформацію Користувача: електронна адреса, контактну інформацію, ІР-адреса комп'ютера, тип браузера, мовні настройки, дату і час запиту, статистику перегляду сторінок.


2. Як наш сайт використовує інформацію

2.1.  Наш сайт використовує інформацію з тим, щоб Користувач міг:

2.1.1.  Знайти найбільш підходящу інформацію і товари.

2.1.2.  Отримувати новини, безпосередньо мають відношення до нових товарів і необхідну інформацію шляхом електронної розсилки.

2.1.3.  Поліпшити наш сайт щоб досвід Користувач на сайті ставав більш зручним і якісним.

2.2.  Користувач може відмовитися від розсилки, перейшовши за відповідним посиланням в отриманому електронному повідомленні.

2.3.  Наш сайт може використовувати надану Користувачем інформацію з тим, щоб мати можливість зв'язатися з Користувачем в адміністративних цілях;  наприклад, повідомити про внесення змін до Політики конфіденційності, Правила Користування нашим сайтом, і ін.


3. Як наш сайт розголошує інформацію

3.1.  Наш сайт має право використовувати і розголошувати будь-яку, що не містить особистих даних інформацію, отриману нами, в тому числі за допомогою «Кукі» і даних трафіку.

3.2.  Наш сайт вносить особисту інформацію Користувача в свою базу даних і використовує її відповідно до ст.  2, ст.11 Закону України "Про захист персональних даних".

3.3.  Наш сайт може скористатися послугами третьої сторони, наприклад, надання послуг від нашого імені, включаючи обробку транзакцій і відправку електронних повідомлень.  Такі треті сторони можуть мати доступ до особистої інформації Користувача виключно для надання послуг Користувачу від імені нашого сайту.

3.4.  Користувач знає, що він може зареєструватися на нашому сайті через сторонні сайти, такі як Facebook, і що інформація, якою користувач ділиться з цими сайтами, буде регулюватися політикою конфіденційності цих сайтів.

3.5.  Розкриття інформації відбувається у виняткових випадках, пов'язаних з відповіддю на судові запити, скарги, що контент порушує чиї-небудь права, зазіхає на власність і безпеку.


4. Як наш сайт забезпечує інформацію

4.1.  Наш сайт може використовувати безліч засобів (кодування, паролі, фізичну надійність) для захисту приватної інформації Користувача від несанкціонованого доступу і розкриття.

4.2.Доступ до приватної інформації мають тільки ті співробітники сайту, яким вона необхідна для управління, розробки і вдосконалення.  Ці співробітники дотримуються своїх зобов'язань конфіденційності.

4.3.  Однак наш сайт не може гарантувати захист інформації від перехоплювання, неправомірного присвоєння, зловживання, зміни, або в разі, якщо інформація Користувача може бути розкрита або доступна через непередбачені обставини або несанкціонованих дій інших осіб.  Користувач повинен знати, що наш сайт не контролює безпеку третє сайтів з товарами, які користувач може відвідувати, з якими може взаємодіяти, товари або послуги з яких може набувати.


5. Як наш сайт змінює політику конфіденційності

5.1.  Політика конфіденційності нашого сайту не є остаточною, вона може доповнюватися і змінюватися.  Зміни вступають в силу з моменту публікації на нашому сайті.