FLEXAIN (1 l, pineapple)

Модель:
000009671
Артикул:
07781-03
Виробник:
EXTRIFIT
679грн.
Країна виробника
Чехия
Смак
pineapple
Фасування
1 l
Всі характеристики
Extrifit FLEXAIN ® - це абсолютно інноваційний, дуже потужний та високофункціональний препарат для суглобів. Це комплексний продукт, орієнтований харчування та захист суглобів.

Метою розробок компанії Extrifit ® було (як завжди!) нікому не наслідувати, нікого не копіювати, а розробити абсолютно новий вид суглобового харчування, причому в нетрадиційній - рідкій, висококонцентрованій формі, з надзвичайно великою кількістю активних речовин і одночасно з їхньою масивною кількістю в щоденній добову дозу.

Ми не хотіли робити те, що продає кожен. Жодних сипких порошкових сумішей, повних цукру і з неважливим смаком, ніяких товстих таблеток, переповнених речовинами, що зв'язують! Наш продукт має бути унікальним та досконалим у всіх відносинах. І це нам удалося.

Тепер у вас є абсолютно новий препарат для суглобів - FLEXAIN® , призначений для всіх спортсменів, любителів та професіоналів, а також для населення, яке займається чи не займається спортом!

FLEXAIN ® оцінять бодібілдери, велосипедисти, троєборці, футболісти, стронгмени ..., одним словом, всі спортсмени, які перевантажують свої суглоби.

НАШ ПРЕПАРАТ ДЛЯ СУСТАВІВ FLEXAIN® НЕ МІСТИТЬ НІ ЦУКРУ, НІ ЖИРУ!

FLEXAIN ® у вигляді напою дуже добре підходить також для людей, які забувають дотримуватися правильного питного режиму. Одну дозу препарату Flexain (25 мл) розвести на 200 - 400 мл води. Так Ви отримаєте смачний напій і знатимете не тільки, що зробили щось корисне для своїх суглобів, а й що випили необхідну кількість такої важливої ​​рідини.

FLEXAIN ® призначений для вимогливих спортсменів, тому містить високу дозу найважливіших хондропротекторів в унікальній комбінації. І все це не в якихось гігантських пігулках, а у вигляді смачного напою, що має смак справжнього фруктового соку! Завдяки цій рідкій формі всі активні речовини швидше та краще засвоюються. Підвищене навантаження на суглоби виникає як у результаті силових тренувань, так і при тренуваннях на витривалість, таким чином FLEXAIN ® підходить для широкого кола спортсменів. З одного впакування можна приготувати до 10 літрів напою!

FLEXAIN® містить комбінацію речовин, які необхідні для правильної функції суглобів: гідролізат колагену (пептиди колагену), ЧСЧ, хондроїтин сульфат, глюкозамін сульфат, гіалуронову кислоту, мінерали кальцій і магній, а також вільні амінокислоти пролін і гліцин, з яких особливо вітамін С сприяє нормальному функціонуванню кровоносних судин, хрящів та кісток.

Великою перевагою нашого нового продукту є те, що він має нульовий вміст жирів та цукру, таким чином, його можна приймати навіть при зниженні ваги та малюванні м'язів!

Само собою зрозумілим для наших продуктів є те, що вони не містять жодних хімічних барвників, тільки натуральні барвники, і продукт FLEXAIN® - не виняток.

Поживна цінність в одній порції – 50 мл :

Калорійність – 34 ккал

Жири – 0 г

Вуглеводи – 1,4 г

Протеїн – 5 г

Суміш для суглобів:

Гідролізат колагену – 5000 мг

ЧСЧ (метилсульфонілметан) – 2000 мг

Глюкозамін сульфат – 1500 мг

Хондроїтин сульфат – 800 мг

Гіалуринова кислота – 20 мг

Вільні амінокислота:

Кальція – 120мг

Магній – 56 мг

Вітамінна матриця:

Вітамін С – 80 мг

Вітамін B3 – 16 мг

Вітамін Е – 12 мг

Вітамін В5 – 6 мг

Вітамін В2 – 1,4 мг

Вітамін B6 – 1,4 мг

Вітамін В1 – 1,1 мг

Фолієва кислота – 0,2 мг

Біотин – 0,05 мг

Вітамін В12 – 0,0025 мг

Складові:

Гідролізат колагену, ЧСЧ (метилсульфонілметан), глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, лактат кальцію, пролін 500 мг, гліцин, цитрат магнію (магній (РСНП)), гіалуронова кислота, вітамін С, вітамін В3, вітамін Е, вітамін вітамін В6, вітамін В1, фолієва кислота, біотин, вітамін В12; очищена вода, ароматизатор, лимонна кислота (регулятор кислотності), сукралоза (підсолоджувач), бета-каротин (барвник); сорбат калію та бензоат натрію (консерванти).

Інструкція з приготування:

25 мл концентрату розчинити у 200-400 мл води.

Як приймати Flexain:

ГОТОВИЙ напій можна пити будь-коли протягом дня. Добову дозу (50мл) слід розділити на дві дози по 25мл. Напій призначений безпосереднього вживання.

Країна виробника
Чехия

Загальні

Смак
pineapple
Фасування
1 l
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
FLEXAIN (1 l, raspberry)
Країна виробника: Чехия Смак: raspberry Фасування: 1 l
679грн.
Flexit Drink (400 g, grapefruit)
Країна виробника: Чехия Смак: grapefruit Фасування: 400 g
594грн.
Flexit Drink (400 g, orange)
Країна виробника: Чехия Смак: orange Фасування: 400 g
594грн.