Flexit Drink (400 g, grapefruit)

Модель:
000010374
Артикул:
03666-04
Виробник:
Nutrend
594грн.
Країна виробника
Чехия
Смак
grapefruit
Фасування
400 g
Всі характеристики
Flexit Drink – це попереджувальна та відновлююча система, призначена для сполучних (суглобів, суглобових капсул, хрящів, сухожиль, зв'язок…) та кісткових тканин.

Рецептура продукту, складена відповідно до новітніх клінічних досліджень, забезпечує його високу ефективність.

Flexit Drink містить:

основні елементи або вихідні продукти для формування хрящових тканин: глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, білки колагену та пептиди, амінокислоти, метилсульфонілметан
речовини, що беруть участь у прискоренні відновлювальних процесів: вітаміни C, B6, D3
речовина, що сприяє гідратації міжклітинного простору, що призводить до більшої його опірності зовнішньому впливу – гіалуронову кислоту
речовини, що перешкоджають виникненню остеопорозу – кальцій та магній в органічній, легко засвоюваній формі
Характеристики діючих речовин:

Глюкозамін – це речовина, яка природно присутня в організмі, яка виробляється організмом з цукру крові. Глюкозамін важливий для рухливості суглобів; він відіграє ключову роль у синтезі сполучної тканини, знижує катаболічні процеси у сполучних хрящах. Глюкозамін є вихідним матеріалом для вироблення хондроїтину.

Хондроїтин сульфат – це основний елемент для формування та відновлення сполучних тканин. Він ефективно захищає хрящі від руйнування та ушкодження. Наукові дослідження показали, що хондроїтин сульфат є природною, альтернативною харчовою добавкою для суглобів. Доповнення ретельно підібраних діючих речовин суттєво підвищує ефективність гідролізату желатину та хондроїтину сульфату, а також надає завершеності високоефективної рецептури продукту.

Гіалуронова кислота – у хрящах є основним компонентом міжклітинного матеріалу – синовіальної рідини, якій гіалуронова кислота надає пластичності, пружності та в'язкості. Молекулярна структура гіалуронової кислоти визначає її здатність – навіть коли її концентрація невисока – пов'язувати велику кількість молекул води, створюючи в'язкий гель, який надає сполучній тканині здатності протистояти зовнішньому тиску.

MSM (метилсульфонілметан) – це органічна сполука сірки, яка повсюдно присутня в організмі людини. Він бере участь у створенні структури колагенової тканини. Завдяки своїй протиокислювальній дії метилсульфонілметан сприяє захисту хрящів від пошкодження, що викликається вільними радикалами. Крім того, він частково допомагає усунути болючі відчуття при запальних процесах. Сірка у складі метилсульфонілметану допомагає виробляти в організмі основні амінокислоти, такі як метіонін та цистеїн.

L-пролін – це амінокислота, абсолютно необхідна для формування колагену, вона прискорює відновлення пошкоджених хрящів та зв'язок.

Вітаміни C, B6, D3 – підтримують життєві функції, прискорюють процеси відновлення та зміцнюють імунітет.

Кальцій – необхідний для формування кісток

Магній - виявляє свою дію спільно з кальцієм, він необхідний для нервової та м'язової діяльності та є так званим «антистресовим» мінералом.

Рекомендоване дозування:

Для захисту сполучної тканини: приймати 10 г один раз на день вранці натще.
У разі підвищеного зношування та при пошкодженнях: приймати 20 г один раз на день вранці натще.
Дітям віком від 6 років і старше: 5 г на день.
Стимулює підвищене споживання рідини!
Не слід перевищувати рекомендоване дозування.
Використання:

Всипте відповідну кількість порошку в невеликий об'єм не сатурованої води, розмішайте і додайте води до необхідного об'єму.
Через 5 хвилин розчин очиститися і в ньому легко помітні частинки гелю, утворені гіалуроновою кислотою.
Після відкриття продукт слід зберігати при температурі 10-25 ° C і вжити протягом 30 днів.
Співвідношення при розведенні 20 г на 250 мл води.

Варіанти смаку:

грейпфрут,
персик,
полуниця,
апельсин.
Харчова цінність:

100 г Порція – 20 г
Енергетична цінність 1382 кДж/325 ккал 276,5 кДж/65,8 ккал
Білки 50,4 г 10,1 г
Вуглеводи 29 г 5,8 г
Моносахариди 1,5 г 0,3 г
Жири 0 г 0 г
Насичені жирні кислоти 0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Натрій 0 г 0 г
Кальцій 460 мг = 58% РДД 92 мг = 12% РДД
Магній 275 мг = 73% РДД 55 мг = 15% РДД
Вітамін C 500 мг = 625% РДД 100 мг = 125% РДД
Вітамін B6 25 мг = 1786% РДД 5 мг = 3750% РДД
Вітамін D3 37,5 млг = 750% РДД 7,5 млг = 150% РДД
Хондроїтин сульфат 750 мг 150 мг
Глюкозамін сульфат 1500 мг 300 мг
Колагеновий білок 50000 мг 10000 мг
Метилсульфонілметан(MСM) 1500 мг 300 мг
Гіалуронова кислота 100 мг 20 мг
L-Пролін 2500 мг 500 мг
Мірна чашка: 25 г.

Пропорція: 20 г на 250мл води.

РДД - рекомендована денна доза.

Склад:

Персик: гідролізований колаген, мальтодекстрин, глюконат магнію, глюконат кальцію, натуральний та ідентичний натуральному аромат персика, регулятор кислотності лимонна кислота, L-пролін, MSM (метилсульфонілметан), глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, вітамін С, вітамін С спікання та злежуваності фосфат кальцію, підсолоджувач цикламат натрію, речовина, що перешкоджає спіканню та злежуваності діоксид кремнію, підсолоджувачі аспартам та ацесульфам, гіалуронова кислота (сіль натрію), кармін, вітамін В6, вітамін D.

Апельсин: гідролізований колаген, мальтодекстрин, глюконат магнію, глюконат кальцію, регулятор кислотності лимонна кислота, L-пролін, натуральний та ідентичний натуральному аромат апельсина, MSM (метилсульфонілметан), глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, вітамін С спіканню та злежуваності фосфат кальцію, підсолоджувач цикламат натрію, речовина, що перешкоджає спіканню та злежуваності діоксид кремнію, підсолоджувачі аспартам та ацесульфам, гіалуронова кислота (сіль натрію), вітамін В6, вітамін D.

Полуниця: гідролізований колаген, мальтодекстрин, глюконат магнію, глюконат кальцію, регулятор кислотності лимонна кислота, L-пролін, натуральний та ідентичний натуральному аромат полуниці, MSM (метилсульфонілметан), глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, вітамін С, речовин кальцію, підсолоджувач цикламат натрію, речовина, що перешкоджає спіканню та злежуванню діоксид кремнію, підсолоджувачі аспартам та ацесульфам, кармін, гіалуронова кислота (сіль натрію), вітамін В6, вітамін D.

Грейпфрут: гідролізований желатин, мальтодекстрин, глюконат магнію, глюконат кальцію, ароматизатор, L-пролін, регулятор кислотності лимонна кислота, метилсульфонілметан, глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, вітамін C (аскорбінова кислота), регулятор кислотності фосфат кальцію та діоксид силіцію, підсолоджувачі ацесульфам та сукралозу, гіалуронова кислота (натрієва сіль), покращувач смаку нарингін, вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид), вітамін D3 (холекальциферол).

Продукт є джерелом феніланіну. Не придатний для використання людьми, які страждають на фенілкетонурію. Не містить речовин, що є допінгом. Продукт не є замінником будь-якої їжі. Продукт не призначений для дітей віком до 6 років! Ретельно берегти дітей! Зберігати в сухому місці при температурі нижче 25 °C подалі від прямих сонячних променів. Оберігати від замерзання. Виробник не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну внаслідок неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

Країна виробника
Чехия

Загальні

Смак
grapefruit
Фасування
400 g
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Flexit Drink (400 g, orange)
Країна виробника: Чехия Смак: orange Фасування: 400 g
594грн.
Flexit Drink (400 g, peach)
Країна виробника: Чехия Смак: peach Фасування: 400 g
594грн.
Forsen (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
254грн.