Spirulina (100 tabs)

Модель:
000000339
Артикул:
02505-01
Виробник:
BioTech
286грн.
Країна виробника
Венгрия
Фасування
100 tabs
Всі характеристики
BiotechUSA Spirulina містить 450 мг спіруліни в одній таблетці.
Спіруліна є одним із видів синьо-зелених водоростей, які багаті білком, вітамінами, мінералами та каротиноїдами, антиоксидантами, які допомагають захистити клітини від пошкоджень. Вона містить поживні речовини, у тому числі B комплекс вітамінів, бета-каротину, вітаміну Е, марганець, цинк, мідь, залізо, селен та гамма-ліноленової кислоти (незамінні жирні кислоти).
Спіруліна - як і будь-які синьо-зелені водорості - може бути забруднена токсичними речовинами, які називаються мікроцистинами. Вона також може поглинати важкі метали із води, де вона виросла. BiotechUSA Spirulina абсолютно чистий продукт.

Дослідження показують, що спіруліна може підвищити імунну систему, допомагає захиститися від алергічних реакцій та має противірусні та протипухлинні властивості. Ряд досліджень на тваринах припускають, що спіруліна підвищує вироблення антитіл, що борються з інфекцією, які підвищують імунітет і допомагає захиститися від інфекції та хронічних захворювань, таких як рак.
Спіруліна може захистити від алергічних реакцій, зупиняючи випуск гістаміну, речовини, які сприяють симптомам алергії, такі як нежить, очі, що сльозяться, кропив'янка, і м'яких тканин, набряки. Антибіотики знищують небажані організми в організмі, вони можуть вбивати «хороші» бактерії звані пробіотиками, такі як Lactobacillus ацидофілін. Це може призвести до діареї. Спіруліна збільшила зростання ацидофіліну та інших пробіотиків.

склад: одна порція (1 таб):
Спіруліна: 450 мг

Бета-каротин, що міститься у Спіруліні: 0,675 мг

Рекомендації щодо застосування:
Приймайте від однієї до восьми таблеток на день.

Країна виробника
Венгрия

Загальні

Фасування
100 tabs
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Spirulina 1000 mg certified organic (120 tabs)
Країна виробника: США Фасування: 120 tabs
554грн.
Spirulina 500 mg organic (100 tabs)
Країна виробника: США Фасування: 100 tabs
257грн.
Stress Control (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
225грн.