Omega 3 1000 mg (250 softgels)

Модель:
000003858
Артикул:
04436-01
Виробник:
MyProtein
458грн.
Країна виробника
Англия
Фасування
250 softgels
Всі характеристики
Омега-3 - група ненасичених жирних кислот, які не відтворюються в організмі, а при їх нестачі виникають різноманітні біохімічні та фізіологічні порушення.
Омега-3 включають α-linolenic acid (ALA), eicosapentaenoic acid (EPA) і docosahexaenoic acid (DHA), всі з яких поліненасичені.

Без достатнього надходження Омега-3 жирних кислот в організм, неможливо досягти бажаних результатів у спорті, чи це зниження ваги, набір м'язової маси або збільшення силових показників. При нестачі незамінних жирних кислот ваші досягнення будуть завжди нижчими, ніж могли б бути. У цій статті йтиметься про "хороші" жири, а точніше про Омега-3 і Омега-6 поліненасичені жирні кислоти, про те, яку роль вони грають у спорті і як отримати їх достатню кількість.

Спектр ефектів Омега-3

Омега-3 мають широкий спектр позитивних ефектів, які мають ключове значення у бодібілдингу. Перелічимо лише головні з них:

- збільшення швидкості обміну речовин.
- Прискорюють зростання сухої м'язової маси та зниження жирової. Можуть застосовуватися як для схуднення, так набору маси.
- Збільшення чутливості до інсуліну за рахунок уповільнення просування харчового вмісту шлунково-кишковим трактом. Таким чином, вуглеводи повільніше засвоюються, не створюючи концентраційних піків, які спричиняють десенсебілізацію інсулінових острівців.
- Поліпшення реологічних властивостей крові за рахунок зниження в'язкості, внаслідок чого знижується артеріальний тиск, зменшується ризик кардіо-васкулярних захворювань, утворення тромбів, інсультів та інфарктів.
- Піднімає загальний тонус та підвищує витривалість.
– є попередниками простагландинів – природних протизапальних біологічно активних компонентів крові. Простагландини знижують біль та запальні процеси, які завжди супроводжують інтенсивні фізичні вправи. Таким чином, знижується руйнування м'язової тканини після тренування, скорочується час відновлення.
– Поліпшують функцію мозку, піднімають настрій. Мозкова речовина складається на 60% жирів, і особливо потребує Омега-3 жирних кислот, щоб правильно функціонувати.
- Роблять шкіру м'якою та чистою.
- здорове джерело енергії, що не створює ризик збільшення жирової маси.
- Підсилюють продукцію гормонів, включаючи найбільш важливий у бодібілдингу тестостерон.
- пригнічують виділення шкідливого кортизолу.

Країна виробника
Англия

Загальні

Фасування
250 softgels
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Omega 3 1000 mg (90 softgels)
Країна виробника: Англия Фасування: 90 softgels
250грн.
Omega 3 35% 1000 mg (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
211грн.
Omega 3-6-9 (100 softgels)
Країна виробника: США Фасування: 100 softgels
383грн.