Hyaluronic & Collagen (30 caps)

Модель:
000000308
Артикул:
01578-01
Виробник:
BioTech
371грн.
Країна виробника
Венгрия
Фасування
30 caps
Всі характеристики

BiotechUSA Hyaluronic & Collagen - гіалуронова кислота та колаген у капсулах.

Формула добавки Hyaluronic & Collagen заснована на ретельно збалансованій суміші гіалуронової кислоти та гідролізованого колагену. Його регулярне використання призводить до значного поліпшення швидкості регенерації та зміцнення стану суглобів. Звичайно, ви не можете забути про розігрів, але завдяки цьому продукту ви маєте адекватну профілактику для всієї рухової системи.

Гіалуронова кислота покращує мастило і так звану рухливість суглобів і гідролізований колаген. Завдяки такій формі він дуже добре засвоюється, адже організму не витрачати час на його перетравлення. Регулярне вживання цієї добавки рекомендується фізично активним людям, котрим перевантаження суглобів, сухожиль і зв'язок є повсякденною реальністю. Він сприяє значному покращенню регенеративних процесів суглобів, що певною мірою знижує ризик їх травм. Тим не менш, ви повинні пам'ятати про розминку, тому що вона готує тіло та рухову систему до фізичних навантажень.

Вживання добавки Hyaluronic & Collagen надає реальну підтримку у покращенні регенерації всього опорно-рухового апарату. Також рекомендується людям із надмірною вагою, суглоби яких під час роботи зазнають щоденних навантажень. Інкапсульована форма є великою перевагою препарату. Він дозволяє точно відміряти порції та навіть змінювати систему дозування, якщо це необхідно.

Склад в одній порції - 1 капсула:

Гіалуронова кислота - 60 мг

Колаген - 280 мг

Склад:

Колаген (38%), антиспікаючі агенти (фосфати кальцію, магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію), оболонка капсули [желатин, барвники (діоксид титану, оксид заліза чорний)], гіалуронова кислота (9%).

Спосіб застосування:

Приймайте по 1 капсулі на день, запиваючи водою.

Країна виробника
Венгрия

Загальні

Фасування
30 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Hyaluronic Acid 50 mg with MSM (120 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 120 veg caps
837грн.
Ginkgo Biloba Extract 60 mg (120 caps)
Країна виробника: США Фасування: 120 caps
429грн.
Joint & Cartilage (60 caps)
Країна виробника: Венгрия Фасування: 60 caps
541грн.