Gold Omega 3 Plus (60 caps)

Модель:
000000299
Артикул:
01612-01
Виробник:
OLIMP
420грн.
Країна виробника
Польша
Фасування
60 caps
Всі характеристики
Збереженого зберігати серце твоє

Gold Омега-3 ® Plus є харчовою добавкою, що містить два джерела омега-3 риб'ячий жир високої концентрації призначений на 65% чистої омега-3 жирних кислот і криля нафти, поставляючи омега-3 у фосфоліпідних сполук з дуже високою біодоступністю. Золото Омега-3 ® плюс містить також цінні антиоксиданти - астаксантин та вітамін Е. Продукт виробляється в інноваційні технології Caps ™ Рідке технології Flow - був замкнений в інноваційній твердих желатинових капсул, заповнених рідиною. Ця технологія захищає від окислення активних інгредієнтів і смак неприємний запах і риба.

Криль нафти:

Криль нафти є справжньою інновацією в останні роки в області серця. Відкриття чудових властивостей стало результатом напруженої роботи команди вчених з різних галузей науки та медицини. Криль масло поєднує в собі три інноваційні матеріали: омега-3 жирними кислотами в унікальній сполук фосфоліпідів, фосфоліпіди та астаксантин - антиоксидант.

Жирні кислоти омега-3 відноситься до групи поліненасичених жирних кислот. Вони називаються незамінними жирними кислотами (НЖК), тому що вони повинні бути представлені в раціоні є суттєвим. Результати численних клінічних досліджень показали, що прийом Омега-3 жирні кислоти благотворно впливає на вміст нормального функціонування організму. Оскільки важко забезпечити їх необхідною кількістю їжі, будь ласка, зверніться до відповідних формулювань. Постачання цих компонентів у раціоні часто не вистачає, то найкращим рішенням буде доповнювати відповідні формулювання складу омега-3 жирних кислот.

Переваги добавок золото Омега-3 ® плюс:

Омега-3 (DHA/EPA) позитивно впливає на:

- СЕРЦЕ

Жирні кислоти омега-3 (DHA) благотворно впливають на серцево-судинну систему, сприяючи нормальному функціонуванню серця, таких як шляхом підтримки кров'яного тиску. EPA контролює з нормальним рівнем тригліцеридів у крові. DHA використовується для підтримання нормального серцевого ритму.

- Нервова система

Омега-3 жирні кислоти є найважливішими компонентами високого рівня мозку та нервової тканини. Особливо DHA (dokozaheksanenowy) має важливе значення для розвитку мозку у плода та грудному вигодовуванні немовлят (і себе належне функціонування). Добавки з омега-3 рекомендується під час вагітності та лактації.

- Очі

DHA (докозагексаєнова кислота) є основним компонентом ліпідної сітківки. Вона відіграє важливу роль у розвитку очей у дітей віком 12 місяців,

Вітамін Е

Вітамін Е грає у функції організму антиоксидантів, які допомагають захистити клітини від окислювального стресу (захищає від шкідливого впливу вільних радикалів). Це також сприяє захисту клітинних мембран ліпіди, білки, може також запобігти пошкодженню ДНК.

Інноваційні Caps капсулу потоку:

Підготовка золото Омега-3 ® плюс, що міститься в капсулах, розроблених інноваційних технологій Caps ™ Рідке Flow технології. Це найбільш передові технології, щоб гарантувати гладкі аж швидке поглинання та високу біодоступність активних інгредієнтів.

Тверді желатинові капсули із запатентованою системою блокування запобігає окисленню активних інгредієнтів, зберігаючи цінні властивості та захищає від запаху. Це рішення є значним проривом у справі захисту активної речовини, що міститься в капсулах.

Традиційні м'які капсули, що використовуються на ринку сьогодні, утворені дифузією канали, через які компоненти можуть дифундувати до поверхні, де вони окислюються, створюючи характерний запах. Caps Flow Technology майже на 100% унеможливлює негативний вплив.

Країна виробника
Польша

Загальні

Фасування
60 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Gold Omega Sport Edition (120 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 120 caps
584грн.
Graviola (100 caps)
Країна виробника: США Фасування: 100 caps
414грн.
Green Tea (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
239грн.