Glucosamine & Chondroitin MSM (90 tabs)

Модель:
000017584
Артикул:
11364-01
Виробник:
VP Lab
484грн.
Країна виробника
Англия
Фасування
90 tabs
Всі характеристики
З болями в суглобах стикаються багато спортсменів і любителів фітнесу, тому що під час інтенсивних тренувань суглоби відчувають додаткове навантаження. Але, на щастя, є вирішення проблеми. VP Labs Glucosamine Chondroitin MSM підтримує здоров'я суглобів та підвищує їх рухливість, бере участь у формуванні хрящів та запобігає захворюванням, які нерідко вражають суглоби та зв'язки.

Глюкозамін та хондроїтин беруть участь у регенерації сполучної тканини, прискорюючи процес відновлення після травм. Ці дві речовини також покращують здатність хряща поглинати удари та підвищують загальну рухливість суглобів, запобігаючи можливим травмам у майбутньому. Ця добавка також містить ЧСЧ (метилсульфонілметан) - активну речовину, що прискорює синтез колагену.

З віком тіло виробляє все менше і менше глюкозаміну, хондроїтину та ЧСЧ, а в продуктах харчування вміст цих найважливіших речовин незначний. Тому прийом добавок може стати єдиним способом зберегти здоров'я суглобів протягом усього життя.

Приймайте три таблетки на день, по одній з кожним їдою - ця проста дія дозволить захистити суглоби від навантажень, пов'язаних з підйомом тяжкості. З правильною технікою виконання вправ та добавкою Glucosamine Chondroitin MSM вам не доведеться більше турбуватися про проблеми із суглобами.

Сприяє збільшенню рухливості суглобів.
Запобігає захворюванням сполучної тканини суглобів і зв'язок.
Запобігає запальним процесам.
Прискорює регенерацію хрящової тканини.
Склад:
в 1 таблетці

Сульфат глюкозаміну
500 мг

Сульфат хондроїтину
400 мг

Метилсульфонілметан
400 мг

Складові:
Глюкозамін сульфат 2KCL (з ракоподібних), хондроїтин сульфат натрію, метилсульфонілметан, антислежувач (магнієві солі жирних кислот), антислежувач (діоксид кремнію).

Застосування:
3 таблетки на день під час їди, не розжовувати, запивати водою.

Країна виробника
Англия

Загальні

Фасування
90 tabs
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Liquid Melatonin (60 ml)
Країна виробника: США Фасування: 60 ml
257грн.
Melatonin 5 mg (120 nuggets)
Країна виробника: США Фасування: 120 nuggets
585грн.
GABA 750 mg (200 cap)
Країна виробника: США Фасування: 200 cap
807грн.