Ginkgo Biloba 120 mg Double Strength (50 veg caps)

Модель:
000007942
Артикул:
07317-01
Виробник:
NOW
325грн.
Країна виробника
США
Фасування
50 veg caps
Всі характеристики
NOW Ginkgo Biloba 120mg – абсолютно натуральний продукт. Він діє людський організм, як потужний природний регулятор. Препарат ефективний та безпечний. Може поєднуватися з будь-якими ліками, що широко застосовуються.

Антиоксидант. Гінкго Білоба є потужним стимулятором пам'яті, концентрації уваги та гостроти мислення. Подовжує активне життя багатьох людей, збільшує рівень глюкози та АТФ (аденозинтрифосфорної кислоти), необхідний підтримки енергетичного балансу в клітинах. Гінкго Білоба це натуральний і дуже ефективний засіб для профілактики захворювань та зміцнення системи кровообігу, особливо важливий і корисний для немолодих людей. Гінгко Білоба посилює циркуляцію крові як у великих судинах – артеріях, так і у дрібних судинах – капілярах.

Гінго Білоба - це останнє з давніх порід дерев, що збереглися до нашого часу. Китайські ченці вважають це дерево священним. Лікарі Європи виписують за місяць понад мільйон рецептів з Гінго Білоба для покращення кровообігу мозку, очей, нирок, кінцівок.

У листі Гінкго містяться гінкгофлавоглікозиди (кемпферол, кверцетин, ізорамнетин, проантоціанідіни), терпені (гінкголіди, білобаліди), органічні кислоти, включаючи вітамін С. Екстракт листя Гінкго має антиоксидантну активність. Продукт найефективніший у вигляді концентрованого екстракту (ГБЕ). Такий екстракт містить близько 24% флавоглікозидів, 10% з яких становить кверцитин та інші натуральні флавоноїди та 6% фармакологічно активних похідних терпину (гіноліди та білобаліди). Це дерево має невичерпні ресурси, закладені у нього природою.

Показання до застосування:

При пошкодженні гематоенцефалічного бар'єру з розвитком набряку мозкової тканини введення ГБЕ на ранніх стадіях запобігало розвитку порушень, зменшувався набряк мозкових тканин, що сприяло відновленню функцій мозку.
Має антиспастичний ефект, що призводить до одночасного збільшення кровотоку в периферичних та мозкових судинах.
Гінкго Білоба знижує споживання інсуліну, будучи ефективним при діабетичній ангіопатії, має седативний ефект.
Знижує рівень холестерину.
Запобігає виникненню та тяжкості перебігу різних порушень зору (діабетична ретинопатія, стареча дегенерація жовтої плями, пошкодження сітківки).
Гінкго Білоба покращує пам'ять та концентрацію уваги.
Покращує роботу ендокринної, серцево-судинної та нервової систем.
Гінкго Білоба знижує ризик виникнення інфарктів, інсультів та їх ускладнень, показаний при відчутті шуму у вухах, запамороченні, мігрені і навіть при розсіяному склерозі.
Сприяє збільшенню швидкості передачі нервових сигналів, покращує синтез та обіг нейромедіаторів та активізує рецептори ацетилхоліну в гіпокампі. Ця властивість дозволяє використовувати його для відновлення розумових здібностей та при полегшенні симптомів депресії.
Знижує небезпеку утворення тромбів.
Покращує реологічні властивості крові. Розширює капіляри, надаючи антиспастичний ефект, що призводить до збільшення кровотоку в периферичних та мозкових судинах.
Полегшує стан при геморої, імпотенції, астмі та алергіях.
Зміцнює венозну стінку нижніх кінцівок і може використовуватися як самостійний препарат, так і в лікувальному комплексі при недостатності кровообігу нижніх кінцівок.
Вміст поживних речовин у порції (1 капс.)

Екстракт гінкго білоба (листя) – 120 мг

(50:1 стандартизований екстракт, що містить не менше 24% гінгофлавонглікозиди та мін. 6% терпенових лактонів)

Екстракт елеутерококу колючого (корінь) – 250 мг

Інші інгредієнти:

Целюлоза (капсули) та стеаринова кислота (рослинного джерела).

Не містить цукор, сіль, крохмаль, дріжджі, пшеницю, глютен, кукурудзу, сою, молоко, яйця, молюски та консервантів.

Рекомендації щодо застосування

Приймайте по 1 капсулі щодня, бажано разом із їжею.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
50 veg caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Echinacea 400 mg (100 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 100 veg caps
346грн.
Echinacea 400 mg (250 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 250 veg caps
688грн.
Echinacea Plus Vitamin C (60 caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 caps
692грн.