Elasti Joint (350 g, grape)

Модель:
000002585
Артикул:
00542-01
Виробник:
Labrada Nutrition
1064грн.
Країна виробника
США
Смак
grape
Фасування
350 g
Всі характеристики
Labrada Elasti Joint – це інноваційна добавка для підтримки здоров'я суглобів та зв'язок. Комплекс розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя або інтенсивно займаються спортом. Через постійне збільшення навантажень, ймовірність отримання травм у спортсменів є достатньо високою. Щоб її виключити, необхідно регулярно зміцнювати зв'язки та суглоби. Для цього достатньо купити Elasti Joint. Відгуки професійних спортсменів підтверджують, що регулярний прийом препарату знижує ризик травм, прискорює регенерацію сполучних тканин, сприяє їхньому якнайшвидшому зміцненню.

Добавка є високоефективним комплексом ретельно підібраних інгредієнтів, синергічна дія яких забезпечує правильне функціонування зв'язкового апарату та хрящових тканин суглобів.

Речовини, що діють Labrada Elasti Joint:
Гідролізований желатин є основним джерелом колагену. Колаген – це головний структурний білок, який міститься у сполучних тканинах. Він зміцнює кістки, зв'язки, суглоби, покращує стан шкіри.

Глюкозамін сульфат – один із головних елементів сполучних тканин. Глюкозамін поєднує клітини між собою, роблячи тканини більш міцними та еластичними.

Хондроїтин сульфат – ще одна важлива складова комплексу Labrada Elasti Joint. Цей структурний компонент зв'язок і хрящів підвищує їхню міцність, гнучкість, сприяє швидкій регенерації. Хондроїтин входить до складу синовіальної рідини, яка потрібна для змащення суглобів.

ЧСЧ (метилсульфонілметан) – речовина, що має протизапальну дію, знімає больові відчуття у пошкоджених суглобах.

Вітамін С (аскорбінова кислота) бере участь у синтезі колагену. Він знімає біль, запалення, прискорює відновлення зв'язок і суглобів, має антиоксидантний ефект.

Численні позитивні відгуки про Elasti Joint Labrada доводять високу ефективність та працездатність добавки. Регулярно проводячи профілактичні курси, ви забудете про травми та розтягування, а міцні суглоби – це запорука високих спортивних результатів та гарної фігури!

Країна виробника
США

Загальні

Смак
grape
Фасування
350 g
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Erekton Ultra (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
504грн.
Fish Fats Gold (120 softgels)
Країна виробника: США Фасування: 120 softgels
394грн.
Fish Oil (200 caps)
Країна виробника: США Фасування: 200 caps
776грн.