CoQ10 (60 caps)

Модель:
000003504
Артикул:
04011-01
Виробник:
SAN
589грн.
Країна виробника
США
Фасування
60 caps
Всі характеристики
Численні клінічні випробування показали життєво важливу роль коензиму Q10 у підтримці здоров'я людини.
По-перше, CoQ10 грає незамінну роль виробленні клітинної енергії.
По-друге, коензим Q10 є натуральним антиоксидантом, що захищає клітини організму від руйнувань, що завдаються вільними радикалами.
CoQ10 необхідний усім органам, в першу чергу тим, що відрізняються високими енергетичними потребами. Особливо він важливий для серцевої діяльності - адже серцю необхідно вдвічі більше енергії, ніж іншим органам!

Вважається, що зниження рівня коензиму Q10 в організмі на 25% включає механізми патологічних процесів, здатних викликати кардіологічні захворювання, діабет та пародонтоз, призводить до послаблення імунітету, загального зниження життєздатності організму.
Тому для людей середнього та похилого віку коензим Q10 рекомендується як щоденна добавка до раціону.

Дослідження показали, що CoQ10 покращує стан серцево-судинної системи, сприяє зниженню артеріального тиску, захищає від утворення тромбів, стабілізує серцевий ритм при нерегулярних серцебиттях, нормалізує мікроциркуляцію у всіх тканинах та органах, покращує виробництво енергії у мітохондріях.

Достатня кількість CoQ10 потрібна для нормального перебігу імунних реакцій організму. Дослідження показали, що CoQ10 посилює фагоцитарну активність макрофагів та збільшує кількість імуноглобулінів.
CoQ10 корисний при алергії.

Ця речовина нормалізує обмін речовин в організмі, є каталізатором спалювання жирів, допомагає підтримувати нормальну вагу. Крім того, CoQ10 підвищує витривалість організму.

CoQ10 допомагає уникнути передчасного старіння, діючи як натуральний антиоксидант і захищаючи клітини від руйнувань, що завдаються вільними радикалами, що сприятливо відбивається як на внутрішньому стані організму, так і на зовнішньому вигляді. Формула CoQ10 повністю натуральна – при її виробництві не використовуються розчинники, хімічні та синтетичні добавки.

До складу входить:

Коензим Q-10 – 100 мг

Інші інгредієнти

Мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, желатин та магнію стеарат.

Застосування:

Приймати по 1 капсулі 1-3 десь у день, бажано під час їжі.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
60 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
CoQ10 200 mg high absorption (60 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 veg caps
926грн.
CoQ10 200 mg (60 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 veg caps
945грн.
CoQ10 30 mg (240 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 240 veg caps
898грн.