Collagen (90 tabs)

Модель:
000010773
Артикул:
08489-01
Виробник:
OstroVit
234грн.
Країна виробника
Польша
Фасування
90 tabs
Всі характеристики
Колаген є одним із основних білків у людському організмі. Він присутній практично у всіх тканинах людини. Є одним із найважливіших елементів для створення тканин, таких як шкіра, сухожилля, кістки, суглоби, рогівка. Відповідальний за виробництво синовіальної рідини, а також відповідає за гнучкість та твердість хряща, гідратацію шкіри та правильне оновлення епідермісу. Це впливає на згуртованість, міцність та еластичність сполучної тканини. Він також має унікальну здатність зв'язувати воду, так що шкіра має пружність, еластичність та натяг.

Після того, як у віці 26 років зменшується кількість колагенових волокон, організм втрачає здатність відновлювати їх. Підвищена фізична активність також збільшує процес руйнування колагену, тому дуже важливо вживання колагену під час інтенсивних фізичних вправ та тренувань.

Недолік колагену є причиною порушень рухів, скутості суглобів та болю в спині, утворення зморшок, целюліту, зменшує зволоження та пружність шкіри.

Препарат OstroVit Collagen - це продукт для активних спортсменів, після спортивних травм або інтенсивного фізичного навантаження, у період одужання після переломів та регенерації пошкоджених суглобів. Правильний синтез колагену потребує присутності вітаміну С та заліза.

Продукт OstroVit Collagen зменшує запальні процеси у сполучній тканині та полегшує болючі відчуття під час інтенсивних занять спортом. Знижує ризик травматизму кінцівок. Має сприятливий вплив на кістки.

Основні переваги:

посилює синтез колагенових волокон;
зміцнює кістки та суглоби;
зберігає правильну пружність, еластичність та пружність шкіри;
перешкоджає утворенню зморшок, целюліту;
- підтримує належну функцію суглобів.
Склад в одній порції – 3 таблетки:
Гідролізований колаген – 3000 мг

складові
Гідролізований колаген, наповнювачі: фосфат кальцію, мікрокристалічна целюлоза, протилежні агенти: магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію.

Як підготувати
Використовуйте одну порцію (3 таблетки) 2 рази на день між їдою.

Країна виробника
Польша

Загальні

Фасування
90 tabs
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Glucosamine 1000 (90 tabs)
Країна виробника: Польша Фасування: 90 tabs
341грн.
CoQ10 100 mg (30 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 30 veg caps
450грн.
Chlorofresh Chlorophyll Drops (59 ml, mint)
Країна виробника: США Смак: mint Фасування: 59 ml
681грн.