ALA 200 (120 caps)

Модель:
000000269
Артикул:
01459-01
Виробник:
OLIMP
977грн.
Країна виробника
Польша
Фасування
120 caps
Всі характеристики
ALA 200 (120 caps)
Дисконт
Client Silver
1 004 грн
Client Gold
983 грн
Cl. Platinum
963 грн
Доставка
Безкоштовно
при замовленні від 1500 грн
Оплата
Готівкою
Приват24
Післяплата
Батончик у подарунок
за кожну 1000 грн.
1 035 грн
1 004 грн
Новим клієнтам: 3%
Наявність: Є
Код: 01459
Бренд: Olimp

Довгоочікувана поява альфа-ліпоєвої кислоти в асортименті фірми Olimp – справжній подарунок для «просунутих» атлетів, які пізнають механізми зростання та роль обміну речовин в успіху тренувань.

Альфа-ліпоєва кислота (далі – АЛК) – це незамінна жирна кислота, що відіграє важливу роль в утворенні енергії, нормальній функції нервової тканини, антиоксидантному захисті організму тощо. Однак найцікавіший предмет для обговорення якості АЛК – це інсуліноподібний ефект цієї речовини.

Інсулін – це найбільш гнучкий в управлінні анаболічний гормон. Він відіграє ключову роль у засвоєнні поживних речовин м'язовою тканиною, активуючи транспортні механізми поверхні м'язових клітин. Через цю його здатність інсулін вважається особливо важливим анаболічним фактором.

Вироблення інсуліну підшлунковою залозою відбувається у відповідь збільшення рівня глюкози в крові, іншими словами, інсулін викидається в кров після прийому вуглеводів. При цьому інсулін допомагає тканинам організму утилізувати надлишок глюкози та амінокислот з крові. Як накласти ці дані на засвоєння протеїну та вуглеводів м'язами? Отже, ми з'ясували, що для посиленого транспорту речовин всередину м'язової клітини необхідне вироблення інсуліну, а для вироблення необхідної кількості інсуліну необхідний прийом вуглеводів, причому вони повинні мати високий глікемічний індекс («швидкі» вуглеводи). На практиці це виглядає наступним чином: якщо поєднати прийом амінокислот, креатину або протеїну з порцією вуглеводів, інсулін, що виробляється (у відповідь на прийняті вуглеводи) сприятиме всмоктуванню цих речовин м'язовою тканиною.

Особливість цієї схеми у тому, що збільшити викид інсуліну можна, збільшуючи порцію вуглеводів. Не слід забувати, що вуглеводи у разі є як стимуляторами інсуліну, а й як завжди – калоріями, які мають властивість бути зайвими, коли вуглеводів в організм надходить багато. Результат – відкладення зайвого жиру. І тоді виникає питання: як уникнути зайвих калорій та задовольнятися анаболічною властивістю інсуліну? Відповідь – прийом альфа-ліпоєвої кислоти разом з важливими добавками, наприклад, протеїном або креатином. Науково доведено властивість АЛК імітувати дію інсуліну, а також посилювати його ефект.

У той час, як альфа-ліпоєва кислота є особливо важливим компонентом передових і дорогих добавок, Ви можете придбати її в чистому вигляді, завдяки ALA 200 від фірми Olimp.

Вміст однієї порції – 1 капсула: Альфа

-ліпоєвої кислоти – 200 мг

, амінокислоти, а також з високобілковою їжею

Країна виробника
Польша

Загальні

Фасування
120 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Aloe Vera Gel (90 soft caps)
Країна виробника: США Фасування: 90 soft caps
638грн.
Aloe Vera Gels (100 softgels)
Країна виробника: США Фасування: 100 softgels
383грн.
Alpha Lipoic Acid 100 mg (120 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 120 veg caps
490грн.