Lutein 10 mg (60 softgels)

Модель:
000005506
Артикул:
06308-01
Виробник:
NOW
384грн.
Країна виробника
США
Фасування
60 softgels
Всі характеристики
Лютеїн – це антиоксидант, що впливає на пігментацію жовтої плями сітківки ока. Саме ця область відповідає за ясність та якість нашого зору. Зір безпосередньо залежить від щільності жовтої плями, що виступає природним світловим фільтром, що рятує око від руйнування. А щільність жовтої плями, у свою чергу, залежить від рослинних пігментів, що її утворюють, – каротиноїдів, які, на жаль, не синтезуються в організмі людини. Нагромаджуючись у жовтій плямі, лютеїн діє як захисний бар'єр, що послаблює дію променів сонячної радіації та синьої частини спектру.

Лютеїн – це потужний антиоксидант, що нейтралізує вільні радикали, запобігаючи руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика. Нестача лютеїну збільшує ризик виникнення та інших захворювань очей, таких як катаракта, глаукома, діабетична ангіопатія. З'являється підвищена чутливість до світла, знижується гострота зору, поступово з'являється випадання полів зору. Знижуються функціональна активність очей опір несприятливим факторам та тривалим зоровим навантаженням. Погіршується і сутінковий зір, що призводить до так званої курячої сліпоті.

Додатковий прийом Lutein NOW необхідний насамперед тим, хто працює за комп'ютером. Руйнівне ультрафіолетове випромінювання монітора у поєднанні з напруженою роботою очей викликає комп'ютерний зоровий синдром (КЗС). Основні ознаки цієї хвороби - різь в очах, сльозогінність, швидка втома, головний біль, зниження працездатності.

Вживання Lutein NOW рекомендується і абсолютно здоровим людям, які займаються гірськими лижами, віндсерфінгом, альпінізмом, тому що снігові та водні поверхні практично повністю відображають той самий ультрафіолет. Існують інші чинники ризику. Так, вміст лютеїну в жовтій плямі нижчий у жінок, у людей зі світлими очима та у курців.

Щодня людина має отримувати 5 мг лютеїну. Така кількість міститься приблизно в 1 кг моркви або 0,5 кг солодкого перцю. Для тих, хто не готовий стільки їсти, створено багато препаратів та БАДів, які містять лютеїн.

Відмінною особливістю цього препарату від інших аналогів є висока концентрація лютеїну в капсулі, що дозволяє швидко і відчутно досягти покращення зору.

Поживна цінність Lutein NOW в одній порції (1 капсула):

Вільна форма Лютеїну, отриманого з квіток календули - 10 мг.

Інші інгредієнти:

Капсула (желатин, гліцерин, ріжкове дерево, вода) та діоксиду кремнію.
Містить сою (масло).

Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі на день між їдою.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
60 softgels
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Lutein Bio-Complex (30 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 30 caps
262грн.
Lutein with OptiLut 10 mg (120 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 120 veg caps
664грн.
Maca 500 mg (100 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 100 veg caps
336грн.