Hyaluronic Acid 50 mg (60 capsules)

Модель:
000011588
Артикул:
08832-01
Виробник:
Puritan's Pride
438грн.
Країна виробника
США
Фасування
60 capsules
Всі характеристики
У звичайних умовах та при нормальному харчуванні організм отримує органічну сірку з харчових продуктів. В умовах обмеженого дієтичного харчування та інтенсивних фізичних навантажень в організмі може настати дефіцит цього мінералу, що впливає на стан та здоров'я сполучних тканин тіла. У таких випадках додаткове джерело сірки з харчової добавки Puritan's Pride Hyaluronic Acid допоможе поповнити баланс цього мінералу в організмі.

Гіалуронова кислота – важливий компонент суглобової тканини. Вона утримує вологе мастило в суглобах і хрящах, що впливає на їхню силу, еластичність і пружність. Компоненти роблять цей засіб універсальним, що підтримує роботу суглобів та здоровий зовнішній вигляд шкіри. Крім основного вищеописаного впливу, прийом гіалуронової кислоти допоможе відновити та підтримати пружність шкіри, зміцнить та додасть еластичності зв'язкам, дасть сприятливий ефект на органи зору.

Puritan's Pride Hyaluronic Acid не містить штучних барвників та підсолоджувачів, консервантів, цукру, молока, лактози, сої, глютена, пшениці, дріжджів, риби.

Кількість поживних речовин в одній порції (1 капсулі) продукту:

Гіалуронова кислота – 50 мг

Інші інгредієнти: рисове борошно, желатин, у малій кількості - діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат.

Рекомендації до застосування:
Приймати по одній капсулі 1-4 десь у день. Одноразова порція - одна капсула, яку слід приймати під час їди, запивши достатньою кількістю води. Не перевищуйте зазначене дозування, оскільки це не дасть ніякої підвищеної ефективності препарату.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
60 capsules
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Maca 500 mg (60 caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 caps
305грн.
Valerian Root Extract 1000 mg (90 softgels)
Країна виробника: США Фасування: 90 softgels
414грн.
5-HTP 200 mg (60 caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 caps
568грн.