Gl-Ch-Msm (90 tabs)

Модель:
000001102
Артикул:
00365-01
Виробник:
Ultimate Nutrition
715грн.
Країна виробника
США
Фасування
90 tabs
Всі характеристики

Ultimate Nutrition Glucosamine & Chondroitin & MSM - комплексний препарат для суглобів та зв'язок з глюкозаміном, хондроїтином та МСМ.

У вас систематичні тренування з дуже високими фізичними навантаженнями, підвищується ступінь виникнення нестачі протеогліканів. Така ситуація може погіршити загальний стан суглобів та зв'язок спортсмена. Це дуже часто відбувається зі спортсменами після 25-30 років. Виходячи з цього, щоб не було виникнення складнощів із сполучною тканиною, спортсменам рекомендовано приймати спортивну суміш Ultimate Nutrition Glucosamine & Chondroitin & MSM. Цей комплекс призначений не тільки для профілактичного впливу, а й для загального зміцнення спортсмена.

Особливості складу комплексу

Глюкозамін є одним із фундаментальних компонентів, які використовуються організмом, коли потрібно відновлювати пошкоджені зв'язки або сухожилля. Активна речовина робить ефективний вплив, коли потрібно сформувати кісткову тканину. Хондроїтин, що входить до складу Glucosamine & Chondroitin & MSM також може виконувати подібні функції в організмі людини, оскільки впливає на синтез протеогліканів.

Ще один компонент комплексу - метил сульфоніл метан. Цей компонент може надходити в організм від звичайної їжі. В одній порції добавки міститься 1,2 г метил сульфоніл метану.

Розглядаючи думки спортсменів про Glucosamine & Chondroitin & MSM, трапляються виключно позитивні відгуки. Цей комплекс може не тільки збільшувати відновлення сполучної тканини, а й знижувати рівень виникнення травм. Спортсмени також висловлюються про те, що комплекс здатний дуже знижувати рівень больових відчуттів при артритах та інших подібних захворювань. Цей ефект досягається за рахунок збільшення рівня синовіальної рідини, яка виконує роль мастила.

Кількість поживних речовин в одній порції (3 таблетки):

Глюкозамін сульфат - 1500 мг

Хондроїтин сульфат - 1200 мг

МСМ (метил сульфоніл метан) - 1200 мг

Інші інгредієнти:

Фармацевтична глазур, дикальція фосфат, кроскармеллозний натрій, стеаринова кислота, магнію стеарат.

Рекомендації щодо застосування:

Приймати по 3 таблетки 1 раз на день.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
90 tabs
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Glucomannan 575 mg (180 caps)
Країна виробника: США Фасування: 180 caps
591грн.
Glucosamine 1000 (90 veg caplets)
Країна виробника: США Фасування: 90 veg caplets
685грн.
Glucosamine Flex (60 caps)
Країна виробника: Польша Фасування: 60 caps
215грн.