Ginkgo Biloba 60 mg (100 caps)

Модель:
000002779
Артикул:
02266-01
Виробник:
GNC
484грн.
Країна виробника
США
Фасування
100 caps
Всі характеристики
Гінко Білоба – це рослинна лікувальна рослина. Лікувальні властивості цього реліктового дерева були ані давніми китайцями близько 3000 років тому. Вчені дійшли висновку, що рослина містить біологічні речовини, що стимулюють життєві сили організму, і особливо показало себе при хронічних судинних захворюваннях, а також допомагає проти старіння мозку.

У Європі (Франції, Німеччині) є препаратом, що призначається, для того, щоб призупинити і ліквідувати симптоми старіння, зокрема, погіршення пам'яті.

Чинить позитивний вплив на обмінні процеси в клітинах організму, гальмує окислення ліпідів і перетворення їх у ліпідні пероксиди, які у свою чергу порушують роботу мембран клітин. А оскільки мозок людини найбільше містить ненасичених жирних кислот, то відповідно Гінко Білоба сприяє профілактиці захворювань клітин мозку, запобігає руйнуванню клітин мозку радикалами, стимулює пам'ять. Нормалізує іонний потенціал на мембранах клітин, що сприяє запобіганню набряку клітин мозку.

Покращує насиченість крові та тканини киснем, нормалізують нервові процеси та мозкову діяльність. У профілактичних цілях препарат показаний школярам та студентам: знімає втому, покращує концентрацію уваги та здатності до запам'ятовування інформації на 15-20 %.

Вплив на судини.Гінко Білоба благотворно діє на всю серцево-судинну систему, а отже, запобігає та лікує серцево-судинні захворювання, зменшує ймовірність інфарктів та інсультів, прискорює ліквідацію наслідків інсульту та інфаркту міокарда. Окрема група речовин м'яко стимулює роботу серця та покращує дихання. Зміцнює стінки судин, усуває крихкість, покращує кровотік у судинах, а й судинах серця, мозку, сітківки очей, нирках, та інших органів. Має протизапальні властивості, протинабрякові дії, шляхом нормалізації обміну речовин. Адже не секрет, що результатом недостатнього обміну речовин у судинній системі є стенокардія, запаморочення – недостатній кровообіг у мозку, катаракта. Шляхом пригнічення тромбоцитів, знижує згортання крові, шляхом антикоагуляції.

При клінічних випробуваннях – у людей, які страждають на запаморочення, після прийому Гінко Білоби, на 57 % збільшився приплив крові в мозок!

При мігрені покращення відбувається на 80%, а в окремих випадках і на всі 100%!

Порушення пам'яті, старече недоумство, хвороба Альцгеймера. У деяких випадках покращення пам'яті може статися дуже швидко. Навіть здоровий мозок під час прийому препарату покращував свою роботу. Гінко Білоба допомагає при ішемії будь-якого походження, оскільки є відмінним антиоксидантом, регулює нервові та обмінні процеси. Відповідно допомагає при атеросклерозі.

Відновлює порушення сну, але на відміну від снодійних психотропних медикаментів діє не миттєво, а в міру відновлення мозкового кровообігу, у міру природного самовідновлення структур та функції мозку.

При серцево-судинних захворюваннях - Гінко Білоба діє на капіляри та венули, судини стають еластичними, знімаються спазми, набряки, внаслідок чого покращується загальний кровообіг, у тому числі мозковий та серцевий, судин ніг, що сприяє загальному оздоровленню організму шляхом додаткового припливу. до ураженого органу.

Склад в одній порції – 1 капсула:

Екстракт листя Гінко Білоби – 60 мг

Як приймати: 2 капсули на день.

Коли приймати – зранку.

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
100 caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
Ginkgo Biloba (100 caps)
Країна виробника: Венгрия Фасування: 100 caps
323грн.
Ginkgo Biloba 120 mg (100 caps)
Країна виробника: США Фасування: 100 caps
486грн.
Ginkgo Biloba 60 mg (120 caps)
Країна виробника: США Фасування: 120 caps
484грн.