Colostrum 500 mg (120 veg caps)

Модель:
000009932
Артикул:
08226-01
Виробник:
NOW
670грн.
Країна виробника
США
Фасування
120 veg caps
Всі характеристики
Імунна система людського організму дуже відрізняється від інших систем. Відмінність полягає в тому, що імунна система не має центрального органу, який усім керує. Іншими словами, імунна система людини – це комплекс різних органів, основною функцією яких є захист організму від негативного впливу ззовні. У випадках, коли імунна система ослабла, застосовуються вітаміни для зміцнення імунітету.

Що призводить до зниження імунітету

Причини зниження імунітету досить різноманітні. Це може бути і погана екологічна обстановка, забруднене довкілля та повітря, погана вода, неякісна їжа з великою кількістю добавок, барвників, консервантів.

Вживання великої кількості цукру в їжу також негативно впливає на імунну систему. Голодування чи переїдання теж вороги імунної системи. Крім того, на нашому імунітеті позначаються розумова перенапруга, фізичні навантаження, вірусні інфекції та нестача сну. Тому для того, щоб підтримувати імунітет у тонусі, необхідно приймати препарати для зміцнення імунітету.

Одним із таких препаратів є NOW Colostrum 500 mg . Colostrum 500 mg містить коров'яче молозиво, яке виробляється у корів у перші кілька днів після пологів. Ліофілізоване коров'яче молозиво містить величезну кількість корисних речовин, таких як цитокіни, полісахариди, пребіотики, вітаміни, мінерали, різні амінокислоти тощо.

Чим корисне коров'яче молозиво

Коров'яче молозиво дійсно корисний продукт. Але щоб воно дійсно було корисним, корова повинна харчуватися екологічно чистою травою, у вирощуванні якої не використовувалися хімікати. Щоб молозиво вийшло якісним, у їжі корови повинні бути відсутні антибіотики, стероїди та гормони.

Спектр застосування молозива досить широкий. Його застосовують для зміцнення імунітету та для лікування гострих респіраторних та вірусних захворювань.

Молозиво корисне при лікуванні склерозу, діабету, серцево-судинної системи. Також молозиво є незамінним при запаленнях сечового міхура, захворюваннях травної системи. Крім того, молозиво, яке міститься в Colostrum 500 mg , є чудовим засобом у боротьбі з надмірною вагою, яка є причиною таких серйозних захворювань, як цукровий діабет, різних хвороб серця та жовчного міхура. Молозиво допомагає виробляти речовини, подібні до інсуліну, які допомагають спалювати жир в організмі.

Воно допомагає при алергічних та астматичних реакціях. Також молозиво, що міститься в препараті Colostrum 500 mg , допомагає боротися з раковими захворюваннями, оскільки перешкоджає поширенню ракових клітин, допомагає краще перенести хіміотерапію. Коров'яче молозиво незамінне в боротьбі зі старінням, оскільки стимулює організм на вироблення гормонів, внаслідок чого, посилюється регенерації тканини і покращується стан шкіри.

Поживна цінність в одній порції – 1 капсула:

Сухе молозиво великої рогатої худоби – 500 мг

Інші інгредієнти:

Целюлоза (капсула), магнію стеарат (рослинний джерело), ​​кремнезем і

Країна виробника
США

Загальні

Фасування
120 veg caps
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.


Подібні товари
CoQ10 (60 caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 caps
589грн.
CoQ10 200 mg high absorption (60 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 veg caps
926грн.
CoQ10 200 mg (60 veg caps)
Країна виробника: США Фасування: 60 veg caps
945грн.